Image Alt

Ušetrite až 70% vďaka našej penovej izolácii

Striekaná penová izolácia výrazne zníži náklady na kúrenie

PONÚKANÉ PRODUKTY

Striekanú penovú izoláciu môžete využiť na izoláciu interiéru aj exteriéru. Je ideálnym riešením zateplenia novostavby, strechy, podkrovia, haly, fasády, podlahy, garáže a základov.

Prémiová

mäkká

PENA S OTVORENOU BUNKOVOU ŠTRUKTÚROU
λ=0,038W/M.K

Po zateplení domu penovou izoláciou sa náklady na vykurovanie znížia ihneď. Z hľadiska izolácie je strecha najdôležitejšou zložkou vonkajšieho plášťa budovy, cez ktorú bývajú aj najväčšie úniky tepla. Preto je správna aplikácia zateplenia veľmi dôležitá.

Používa sa
 • na izoláciu šikmých striech
 • trámových stropov
 • sendvičových / rámových konštrukcií
 • stien drevostavieb
Prémiová

polotvrdá

PENA S UZAVRETOU BUNKOVOU ŠTRUKTÚROU
λ=0,024W/M.K

Polotvrdá izolačná pena s uzavretou bunkovou štruktúrou sa používa pri realizácii tepelnoizolačnej vrstvy v interiéroch budov. Vzhľadom na uzavretú štruktúru ma aj určité hydroizolačné vlastnosti.

Používa sa
 • pri zateplenín šikmých striech
 • nepochôdznych plochých strechách
 • pri izolácii stropov a stien (aj drevostavieb)
 • pri izolácii podláh
Prémiová

tvrdá

PENA S UZAVRETOU BUNKOVOU ŠTRUKTÚROU
λ=0,021W/M.K

Tvrdá pena má uzavretú bunkovú štruktúru a teda vytvára funkčnú tepelnú izoláciu, rovnako má aj určitú hydroizolačnú funkciu. Môže byť použitá aj v exteriéri, vďaka vysokej objemovej hustote je plne pochôdzna. Vyznačuje sa pomerne vysokou pevnosťou v tlaku ( pevnosť v tlaku pri 10% stlačení je min 339 kPa), čím sa zvyšuje celková mechanická odolnosť stavebnej konštrukcie.

Používa sa
 • pri pochôdznych plochých strechách
 • pri vegetačných plochých strechách
 • pri záťažových podlahách (do 0,34 MPa)
 • a na stuženie a zvyšovanie odolnosti

ŠPIČKOVÁ TECHNOLÓGIA
S NAJLEPŠÍMI IZOLAČNÝMI VLASTNOSŤAMI

Striekanú penovú izoláciu môžete využiť na izoláciu interiéru aj exteriéru. Je ideálnym riešením zateplenia novostavby, strechy, podkrovia, haly, fasády, podlahy, garáže a základov. Striekaná penová izolácia je stála, nemení svoj objem, nesadá a nezmršťuje sa. Výhodou je rýchle zateplenie, ktoré je možné realizovať aj počas zimných mesiacov. Jej aplikácia je rýchla a rodinný dom zaizolujeme už za jeden deň. Ak hľadáte kvalitu a profesionálny prístup, tak ste na správnom mieste. Sme certifikovaní aplikátory a realizáciu vykonávame na celom území Slovenska.

100%

Rozpínavosť

Vyplníte dokonale každý priestor

Pena pri nástreku expanduje a dokonale vyplní každý priestor (všetky dutiny a medzery), to znamená že nedochádza k vzniku tepelných mostov. To sa pri zateplení bežnými materiálmi ako (minerálna vlna , polystyrén) nedá povedať.

ŠETRÍTE AŽ

-70%

Nákladov na vykurovanie

Po zateplení domu penovou izoláciou sa náklady na vykurovanie znížia ihneď. Z hľadiska izolácie je strecha najdôležitejšou zložkou vonkajšieho plášťa budovy, cez ktorú bývajú aj najväčšie úniky tepla. Preto je správna aplikácia zateplenia veľmi dôležitá.

2x

Lepšie tepelnotechnické vlastnosti

oproti štandardným materiálom

Novým prísnym požiadavkám v zatepľovaní v súčastnej dobe dokážu vyhovieť len nové izolačné materiály medzi ktoré patrí aj striekaná dvojzložková polyuretánová izolácia. Má takmer dvojnásobne lepšie tepelnotechnické vlastnosti, ako štandardné materiály.

Vypočítajte si cenu pre Váš projekt